Pages Navigation Menu
На главную На главную русской версии На главную украинской версии написать письмо

Автоматизированные системы управления, ERP системы, EAM, MRP II, BI, СЭД, управление ресурсами предприятий

Галактика в Україні

Галактика в Україні

Компанія була зареєстрована в Києві в 1996 році. Сьогодні це компанія, що динамічно розвивається, займає міцні позиції на українському ринку управлінських інформаційних технологій. Серед замовників корпорації «Галактика» - підприємства промисловості, машинобудування, харчової, гірничодобувної, хімічної галузей, будівельні, торгові, страхові компанії тощо.

Cергій Литвиненко, директор ООО «Корпорація «Галактика»:

Сергей Литвиненко

Сергій Литвиненко

«...Корпорація «Галактика» створює сучасні інформаційні системи, засновані на інноваційних технологіях і кращої економічної практиці. «Галактика» володіє галузевими експертизами і компетенціями в різних сферах управління. Це дозволяє нам досягти головної мети: запропонувати українським підприємствам ефективні та надійні рішення - для їх динамічного розвитку, підвищення конкурентоспроможності та бізнес-лідерства...»

Рішення Галактики призначені для автоматизації широкого спектра управлінських завдань, орієнтовані на комплексне управління бізнесом, підтримують специфіку різних галузей, повністю враховують особливості бізнес-середовища України та вимоги національного законодавства.

До складу корпорації «Галактика» входять підрозділи, що дозволяють надати замовнику повний спектр послуг, пов'язаних з використанням інформаційних систем: консалтинг, придбання та введення рішень в експлуатацію, технічний супровід, навчання користувачів. Технології надання послуг ґрунтуються на найкращому сучасному досвіді та перевірені на практиці. Тому компанія несе відповідальність за кожен проект і гарантує замовнику реальний результат - впровадження програмних рішень в короткі терміни, з фіксованим бюджетом і мінімальними для підприємства ризиками.

Особлива увага приділяється питанням розвитку партнерської мережі, а також взаємодії з вищими навчальними закладами. В рамках проекту «Галактика і ВНЗ» право використовувати основне рішення корпорації - систему Галактика ERP - в навчальному процесі отримали 50 вузів України, переважно економічної та технічної спрямованості.

Корпорація «Галактика» має репутацію надійного партнера та компанії, яка активно використовує в своїй діяльності сучасні передові технології. Згідно з дослідженням «Гвардія новаторів» (підготовлено ВД «Галицькі контракти» та Українським рейтинговим агентством), корпорація «Галактика» займає 4 місце в номінації «Високі технології. Системні інтегратори».

 Контактні дані:

ООО «Корпорація «Галактика»

Адреса: м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 31

Телефон: +380 (44) 461 9856

Факс: +380 (44) 461 9856

e-mail: sales@galaktika.ua

Доступно на: Російська

Поставте питання

 
Здравствуйте!

У Вас есть вопрос?

Наши специалисты
оперативно ответят Вам!

Задать вопрос

Return to Top ▲Return to Top ▲