Pages Navigation Menu
На главную На главную русской версии На главную украинской версии написать письмо

Автоматизированные системы управления, ERP системы, EAM, MRP II, BI, СЭД, управление ресурсами предприятий

Архітектура DIRECTUM

Архітектура системи DIRECTUM дозволяє створювати масштабовані надійні та безпечні корпоративні рішення для управління документами, бізнес-процесами, нарадами, договорами і взаємодією з клієнтами.

Адаптація системи DIRECTUM до специфічних потреб організації та розвиток системи разом із зростанням потреб бізнесу забезпечується можливостями інструменту розробки IS-Builder, який пропонує розвинені засоби швидкого і зручного створення нових довідників, карток електронних документів, сценаріїв, екранних форм, типових маршрутів, їх окремих блоків та інших компонентів корпоративної системи електронного документообігу.

Інформаційна безпека системи DIRECTUM забезпечує високу надійність зберігання документів і швидкий доступ до них, при цьому в DIRECTUM представлені різні механізми забезпечення безпеки роботи з електронними документами.

Інтеграція системи DIRECTUM з ERP-системами, корпоративними порталами та іншими складовими частинами ІТ-інфраструктури організації можлива за різними напрямками, завдяки розвиненим інтеграційним можливостям платформи DIRECTUM на базі набору засобів інтеграції DIRECTUM Integration Toolset і відкритій архітектурі.

Територіально розподілена робота великих організацій підтримується сервером реплікації, який забезпечує прозорий для користувачів і розробника обмін даними - документами, завданнями, довідниками - між підрозділами організації.

Робота з DIRECTUM через Інтернет і в Інтранет реалізована в DIRECTUM по декількох напрямках. Сервер веб-доступу забезпечує роботу користувачів з документами і завданнями DIRECTUM через інтерфейс браузера, а розширення DIRECTUM для SharePoint пропонують спеціалізований інтерфейс доступу до даних системи DIRECTUM через корпоративний портал.

Обмін документами між сторонніми організаціями можливий завдяки спеціальним механізмам DIRECTUM, що дозволяє передавати і контролювати доставку офіційної кореспонденції в електронному вигляді на основі галузевого формату обміну електронними документами. Обмін електронними документами між організаціями-партнерами, навіть у разі відсутності системи електронного документообігу у будь-якої зі сторін, можливий за допомогою безкоштовної програми DIRECTUM OverDoc на основі спеціально розробленого формату структурованого електронного документа.

Інструменти адміністрування DIRECTUM дозволяють керувати всіма завданнями адміністрування - від реєстрації користувачів до створення політик міграції документів між файловими сховищами.

Технічні вимоги до серверів, обладнання робочих станцій і системного програмного забезпечення відрізняються гнучкістю і дозволяють ефективно використовувати обладнання для роботи DIRECTUM.

Доступно на: Російська

Поставте питання

 
Здравствуйте!

У Вас есть вопрос?

Наши специалисты
оперативно ответят Вам!

Задать вопрос

Return to Top ▲Return to Top ▲