Pages Navigation Menu
На главную На главную русской версии На главную украинской версии написать письмо

Автоматизированные системы управления, ERP системы, EAM, MRP II, BI, СЭД, управление ресурсами предприятий

Електронний документообіг (СЕД)

Електронний документообіг (СЕД)

Система електронного документообігу (СЕД) - це система, що дозволяє організувати й автоматизувати роботу з електронними документами  протягогм  усього їх життєвого циклу. Електронний документообіг - це єдиний механізм по роботі з документами, представленими в електронному вигляді, з реалізацією концепції «безпаперового діловодства».

Центральний офіс корпорації "Галактика" в Україні є авторизованим партнером компанії DIRECTUM - постачальника однойменної системи електронного документообігу.

Чому саме DIRECTUM? DIRECTUM

2008 року  експертним центром  СЕД корпорації «Галактика» досліджувалося близько 70 різних систем електронного документообігу, з яких майже десяток розробок були визнані цікавими для докладного вивчення. Комплексний аналіз обраних систем, практика впровадження й реальний досягнутий ефект від впровадження СЕД показав, що DIRECTUM - найбільш перспективна розробка для організації документообігу підприємств у наших умовах.

DIRECTUM - система електронного документообігу й управління взаємодією, націлена на підвищення ефективності роботи всіх співробітників організації в різних сферах їх спільної діяльності.

Система DIRECTUM відповідає концепції ECM (Enterprise Content Management) і підтримує повний життєвий цикл управління документами, до того ж традиційне «паперове»

діловодство органічно вписується в електронний документообіг. DIRECTUM забезпечує ефективну організацію і контроль ділових процесів на основі workflow: узгодження документів, обробка складних замовлень, підготовка та проведення нарад, підтримка циклу продажів та інших процесів взаємодії. Інтегруючись із системами бізнес-моделювання, DIRECTUM виступає як середовище виконання бізнес-процесів у рамках єдиного циклу процесного управління.

Корпорацією «Галактика» розроблений і широко застосовується інтерфейс взаємодії між системою Галактика ERP і системою DIRECTUM, що забезпечує успішне функціонування обох систем у єдиному інформаційному просторі й збільшує ефективність роботи співробітників і керівників підприємств - користувачів систем.

Зараз Центральний офіс корпорації «Галактика» в Україні успішно виконує ряд комплексних проектів у сфері електронного документообігу на підприємствах різних галузей. На базі компанії діє центр сертифікованого навчання DIRECTUM.

Доступно на: Російська

Поставте питання

 
Здравствуйте!

У Вас есть вопрос?

Наши специалисты
оперативно ответят Вам!

Задать вопрос

Return to Top ▲Return to Top ▲