Pages Navigation Menu
На главную На главную русской версии На главную украинской версии написать письмо

Автоматизированные системы управления, ERP системы, EAM, MRP II, BI, СЭД, управление ресурсами предприятий

Галактика ERP: випереджаючи завдання

Галактика ERP: випереджаючи завдання

«Галактика ERP» існує більше 25 років, і при цьому система не стоїть на місці, а постійно розвивається. І поповнюється функціоналом, який спрощує роботу, прискорює процеси і полегшує життя. Велика команда аналітиків, експертів і програмістів постійно працює над тим, щоб ERP система вміла виконувати завдання актуальні сьогодні та ті, що будуть затребувані завтра.

Завдяки модульній будові системи Галактика ERP, де повнофункціональна система складається з окремих блоків - модулів, замовник має можливість підібрати під свої завдання конкретно ті компоненти системи, які йому потрібні на даному етапі. А при розвитку бізнесу, його розширенні або появі нових завдань, замовник може додавати до своєї ERP системи додаткові модулі без заміни всієї системи (на відміну від систем з типовими конфігураціями з жорстко зашитим функціоналом). Завдяки такій побудові Галактики ERP замовник отримує систему, яка з самого початку «вміє» набагато більше його поточних завдань. І ті завдання, які з'являться у замовника завтра, вже реалізовані в системі сьогодні.

В Галактиці ERP ведеться підтримка національного законодавства України та реалізуються всі вимоги нормативних актів. А оскільки зміни законодавства в нашій країні відбуваються постійно, то і робота в цьому напрямку ведеться нон-стоп. Так, наприклад, за останні три місяці в ERP системі були оновлені форми авансового звіту, доопрацьований алгоритм індексації заробітної плати, реалізовані зміни, пов'язані з розрахунком та обліком єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ЄСВ), оновлені форми Декларації з прибутку, оновлена ​​форма Декларації з ПДВ, доопрацьований механізм розрахунку зарплати з урахуванням останніх законодавчих змін. До моменту вступу законодавчих змін в силу, ці зміни вже реалізовані в системі Галактика ERP, про що замовники завчасно отримують відповідні інструкції.

Нещодавні дослідження показали, що у підприємств, що використовують систему Галактика ERP, в середньому зменшуються складські запаси на 8-15%, скорочується собівартість продукції на 10-12%, загальне зниження витрат становить до 10% від річного обороту підприємства.

Висока якість системи Галактика ERP відзначається не тільки її користувачами, а й підтверджується також незалежними організаціями та рейтинговими агентствами. Так, 28 січня 2016 року в щорічній церемонії нагородження переможців конкурсу «Проект року» переможцем в номінації «Краще рішення для машинобудування» був визнаний проект «Планування та облік на виробництві в системі Галактика ERP - Виробництво». Організатором заходу виступив офіційний портал ІТ-директорів Global CIO.

«Основна мета нашої роботи - успіх замовника. Тільки в цьому випадку можна говорити про те, що велика та складна робота була зроблена нашою командою не дарма. І, звичайно, гордість за наших працівників. Значить, ми в змозі виконати будь-які завдання», - прокоментував отримання нагороди Сергій Осадчиков, віце-президент корпорації «Галактика».

Доступно на: Російська

Поставте питання

 
Здравствуйте!

У Вас есть вопрос?

Наши специалисты
оперативно ответят Вам!

Задать вопрос

Return to Top ▲Return to Top ▲