Pages Navigation Menu
На главную На главную русской версии На главную украинской версии написать письмо

Автоматизированные системы управления, ERP системы, EAM, MRP II, BI, СЭД, управление ресурсами предприятий

Фактори успіху «Галактики»: Швидкість – Вартість – Сервіс

Фактори успіху «Галактики»: Швидкість – Вартість – Сервіс

Про останні тренди в автоматизації бізнес-процесів, про трансформації в ІТ та інноваціях компанії розповів виданню «ІТ для менеджменту» генеральний директор «Галактика Україна» Сергій Литвиненко.

Які головні тенденції в розвитку бізнес-додатків і бачення вашої компанії?

Основну тенденцію в розвитку бізнес-додатків я б назвав як технологічне «переродження» бізнес систем. Такому переродженню сприяє розвиток технологій розробки, інтеграції та експлуатації додатків, в т.ч. розвиток хмарних обчислень і технологій віртуалізації. Також актуальна потреба в гібридних ІТ, зростає кількість мобільних пристроїв і їх потужності.

Драйвером розвитку у нас є високотехнологічна платформа розробки бізнес-додатків - Xafari. У ній використовується вся міць платформ Microsoft.NET і DevExpress.

xafari

А яка сьогодні практика використання Xafari?

За останні кілька років ми створили на новій платформі серію інноваційних продуктів. Це система управління виробничими активами підприємства «Галактика ЕАМ» (яка дозволяє скоротити ремонтні витрати в середньому на 20-30%), «Галактика АММ» (комплекс для побудови ефективного виробництва, що забезпечує надшвидкий механізм синхронного планування, і контроль робіт по всьому життєвому циклу продукта), «Галактика HCM» та ін.

Ці продукти належать до кращих у своєму класі, дозволяють використовувати їх як незалежно, так і в тісній зв'язці з іншими додатками.

Для планування виробництва використовують класичні методики MRPII і APS, чому ж знадобилася методика АММ?

AMM - це набір технологій і методів, в т.ч. APS, MRPII, SCM, підтримка ідеології бережливого виробництва (Lean) і теорії обмежень (TOC), багатовимірний аналіз, можливість планувати практично на будь-якому рівні готовності нормативно-довідкової інформації. Це інструмент для створення дієвих моделей управління виробничими і забезпечуючими процесами.

Які сьогодні головні фокуси уваги компанії?

«Швидкість - Вартість - Сервіс» - ось головні фокуси уваги. Швидкість введення в продуктивну експлуатацію - перший фокус уваги. Завдання зниження витрат, залишається критично важливим для клієнтів. Тому ТСО (total cost of ownership) з акцентом на операційних витратах - другий фокус. Головне для нас в сервісі забезпечити комфортну і безвідмовну роботу систем, підтримати зміни бізнесу в нестабільних умовах. Як у інтегратора бізнес рішень, клієнтам доступні послуги з бізнес-консалтингу та аутсорсингу. І це третій фокус уваги.

Мобільність і хмарність - що вони дадуть бізнесу?

cloud technologiesХмари вже приносять свої плоди - підприємства створюють приватні хмари, за рахунок чого знижують витрати на адміністрування та оновлення парку програмно-апаратних засобів. Крім цього, хмари є засобом забезпечення безпеки, збереження і конфіденційності даних.

Мобільність дозволяє прискорити проходження бізнес-процесів, прийняття рішень, підвищити оперативність даних. Це головний результат.

Також мобільність, в т.ч. підхід BYOD (bring your own device), підвищує комфортність роботи співробітника, що має збільшити продуктивність праці. Додатковим бонусом для бізнесу може бути зниження витрат на придбання обладнання.

Які ваші прогнози щодо розвитку ІТ-ринку і ринку бізнес додатків?

Ймовірно, 2014 буде нелегким для України. Падіння обсягу ринку продовжиться. Причиною цьому будуть політична криза, складна ситуація в економіці, майбутні президентські вибори. Замовники будуть купувати тільки найнеобхідніше - це будуть часто невеликі, вузькоспеціалізовані і короткі в часі проекти. Падіння ринку складе від 5 до 10%, якщо не буде в країні форс-мажору.

 

Матеріал опублікований у виданні «ІТ для менеджменту»
№1-2 від 25 лютого 2014

Доступно на: Російська

Поставте питання

 
Здравствуйте!

У Вас есть вопрос?

Наши специалисты
оперативно ответят Вам!

Задать вопрос

Return to Top ▲Return to Top ▲