Pages Navigation Menu
На главную На главную русской версии На главную украинской версии написать письмо

Автоматизированные системы управления, ERP системы, EAM, MRP II, BI, СЭД, управление ресурсами предприятий

ІТ-консалтинг

ІТ-консалтинг

Для успішного впровадження і подальшого використання системи автоматизації управління велике значення має проведення консалтингового обстеження підприємства.

У рамках обстеження аналізуються бізнес-процеси підприємства, схеми документообігу та взаємовідносин із зовнішніми контрагентами. Особлива увага приділяється вивченню функцій структурних підрозділів і технологіям прийняття рішень, а також оцінки інформаційних потоків, порядку і строків складання та подання різних форм звітності.

Важливою функцією обстеження також є вивчення парку обчислювальної техніки і складу вже використовуваних програмних засобів. Варто відзначити, що при впровадженні системи не проводиться в обов'язковому порядку повна заміна використовуваних на підприємстві програмних засобів. Все цінне, що не втратило своєї актуальності, виявляється на стадії обстеження і враховується в проекті автоматизації управління; це дозволяє знайти шляхи інтеграції необхідного підприємству програмного забезпечення в єдину комплексну інформаційну систему підприємства.

Після закінчення обстеження виробляються рекомендації щодо оптимізації системи управління з використанням рішень корпорації «Галактика», підготовляються пропозиції з технології організації взаємодії з територіально віддаленими підрозділами підприємства (якщо це необхідно).

На основі результатів, отриманих в ході обстеження, розробляється проект автоматизації управління підприємством. У проекті детально описується поточний стан системи управління підприємством, ІТ-парку та представлений рекомендований варіант розгортання на підприємстві рішень «Галактики». У проекті також визначаються етапи виконання впроваджувальних робіт, цілі і плановані результати кожного етапу, взаємна відповідальність сторін. Проект узгоджується із замовником і після цього стає програмою дії для замовника і виконавця робіт.

Весь комплекс робіт з обстеження підприємства і розробки проекту комплексної автоматизації займає від 1-го до 3-х місяців (залежно від складності господарсько-фінансової діяльності об'єкта автоматизації). Зазвичай, обстеження на середньому за масштабом бізнесу підприємстві проводиться силами 2-4 фахівців корпорації «Галактика», її партнерських фірм.

Доступно на: Російська

Поставте питання

 
Здравствуйте!

У Вас есть вопрос?

Наши специалисты
оперативно ответят Вам!

Задать вопрос

Return to Top ▲Return to Top ▲