Pages Navigation Menu
На главную На главную русской версии На главную украинской версии написать письмо

Автоматизированные системы управления, ERP системы, EAM, MRP II, BI, СЭД, управление ресурсами предприятий

Магістры НУДПСУ в гостях у Галактики

Магістры НУДПСУ в гостях у Галактики

26 листопада 2015 р. в рамках співпраці за програмою «Галактика і ВНЗ» корпорація «Галактика» провела у своєму офісі семінар для магістрів з Національного університету державної податкової служби України (НУДПСУ).

На семінарі говорили про сучасні тенденції використання інформаційних технологій в обліку та аудиті, про управлінський та аналітичний аспект. У цьому зв'язку розглядали можливості систем класу ERP і BI на прикладі продуктів корпорації «Галактика».

1511-NUGNS1

Оксана Чернявська, керівник навчального центру корпорації «Галактика», розповідає про можливості ведення аналітичного обліку в системі Галактика ERP

Магістри, що навчаються за програмою «Управління інформаційними ресурсами обліку» навчально-наукового інституту обліку, аналізу та аудиту НУДПСУ, цікавилися вартістю ERP систем і вартістю їх впровадження. Також запитували про відмінності між системами різних виробників і переваги Галактики ERP перед конкурентними продуктами.

Крім того, під час семінару фахівці корпорації «Галактика» поділилися своїм досвідом ведення проектів автоматизації. Зокрема, розповіли про стадії проекту, про проектні команди від замовника і від виконавця та їх ролі, про планування робіт і основні документи, в яких прописуються цілі та завдання автоматизації, необхідні роботи, терміни та кінцевий результат.

1511-NUGNS2

Студенти магістерської програми будуть детально вивчати різні програмні продукти, які використовуються сьогодні підприємствами України для управління, обліку, звітності

На семінарі магістри НУДПСУ познайомилися з експертами корпорації «Галактика» і отримали загальне уявлення про основні напрямки діяльності IT компанії, про основні продукти та рішення корпорації. Надалі під час проходження магістерської програми в університеті магістри будуть більш детально вивчати систему Галактика ERP в спеціально обладнаному для цих цілей комп'ютерному класі.

Як розповів нам керівник магістерської програми «Управління інформаційними ресурсами обліку» Володимир Осмятченко, з цього року програма для магістрів розрахована вже не на один а на півтора року. Це дає можливість для ВНЗ більш якісно підготувати молодих фахівців, дати їм практичні навички роботи в різних програмних продуктах, які затребувані сьогодні ринком, а також сертифікувати студентів у компаній - партнерів вузу. Завдяки такому підходу до навчання студентів, питання працевлаштування майбутніх фахівців на порядку денному не стоїть, оскільки роботодавці «розбирають» магістрів ще до початку їх навчання. У цьому зв'язку керівництву ВНЗ доводиться вирішувати іншу проблему: як випускати більше фахівців, щоб довести свою пропозицію до рівня попиту з боку роботодавців - кращих компаній України, готових давати місця молодим і перспективним фахівцям.

1511-NUGNS3

Володимир Осмятченко - координатор проектів ради молодих вчених, керівник магістерської програми «Управління інформаційними ресурсами обліку», доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри обліково-аналітичних баз знань НУДПСУ

Доступно на: Російська

Поставте питання

 
Здравствуйте!

У Вас есть вопрос?

Наши специалисты
оперативно ответят Вам!

Задать вопрос

Return to Top ▲Return to Top ▲