Pages Navigation Menu
На главную На главную русской версии На главную украинской версии написать письмо

Автоматизированные системы управления, ERP системы, EAM, MRP II, BI, СЭД, управление ресурсами предприятий

Навчання з ERP для викладачів вузів

Навчання з ERP для викладачів вузів

Корпорація "Галактика" щорічно проводить безкоштовний курс навчання основам використання ERP для викладачів вищих навчальних закладів. Це наш внесок у розвиток вищої освіти в Україні та популяризацію кращих світових методик і компетенцій управління ресурсами суб'єктів господарювання.

Ми запрошуємо викладачів вищих навчальних закладів України підвищити свою кваліфікацію та пройти безкоштовний курс навчання по темі:

"Можливості автоматизованої системи управління підприємством. Основи використання".

Мета курсу - навчання викладачів вишів для подальшого використання знань із програмному продукту у навчанні студентів роботі з сучасними ERP системами.

Наш курс являє собою практичне вивчення основних функцій і можливостей ERP на прикладі системи Галактика ERP, версія 9.1. Експерт-консультант українського офісу корпорації «Галактика», що проводить навчання, детально розповідає про можливості системи і керує персональною роботою за комп'ютерами кожного з учасників курсу, відповідає на запитання.

Короткий відеоролик про курс навчання:

По закінченні навчання викладачі, які успішно складають тестування з вивченого матеріалу, отримують відповідні сертифікати про підвищення кваліфікації від корпорації "Галактика".

Якщо ви хочете отримати інформацію, коли відбудеться найближчий курс навчання для викладачів і взяти в ньому участь, ви можете заповнити реєстраційну форму нижче, і тоді наші спеціалісти зв'яжуться з вами і повідомлять деталі.

[contact-form-7 id="5932" title="Реєстрація на навчання"]

Доступно на: Російська

Поставте питання

 
Здравствуйте!

У Вас есть вопрос?

Наши специалисты
оперативно ответят Вам!

Задать вопрос

Return to Top ▲Return to Top ▲