Pages Navigation Menu
На главную На главную русской версии На главную украинской версии написать письмо

Автоматизированные системы управления, ERP системы, EAM, MRP II, BI, СЭД, управление ресурсами предприятий

Послуги

Послуги

Центральним офісом корпорації «Галактика» в Україні здійснюється повний комплекс послуг, пов'язаних з реалізацією проектів у сфері інформаційних управлінських технологій. Для кожного замовника пропонується таке розмаїття послуг, яке залежить від потреб конкретного бізнесу, адекватне масштабам проектів, перегукується з цілями і завданнями компанії та її індивідуальними особливостями.

Кваліфіковані консультанти корпорації «Галактика» і її партнерів надають підприємству-замовнику реальний результат: рішення, впроваджені в короткі терміни, бюджет фіксований, ризики для підприємства мінімальні, а головне - замовник отримує максимум віддачі від інвестування в інформаційні технології управління.

Навчання

Десять авторизованих навчальних центрів «Галактики» у різних регіонах забезпечують роботу з системою Галактика ERP, у зв'язку з чим суттєво підвищується якість проектів автоматизації управління. Важлива особливість «галактичного» навчального центру - унікальний підхід до кожного замовника, наприклад, розробка спеціальних програм, які використовують технології моделювання реальної ситуації.

Впровадження

Послуги з впровадження рішень, які надає український офіс корпорації «Галактика», здійснюються при використанні перевірених часом і досвідом промислових технологій, що забезпечує оперативне та якісне введення в експлуатацію інформаційної системи. Невеликі і середні підприємства можуть скористатися розробленими в «Галактиці» ресурсозберігаючими технологіями з впровадження рішень.

Техпідтримка

У будь-якому регіоні України замовники «Галактики» забезпечуються надійною підтримкою кваліфікованих фахівців корпорації та її партнерів, що знаходяться поряд. По «гарячих лініях» та електронною поштою проводяться консультації відповідних спеціалістів. Своєчасно постачаються нові версії рішень «Галактика». Консультанти корпорації за необхідності оперативно виїжджають на територію підприємства. Завжди доступні інформаційні ресурси корпорації. Оперативно вносяться зміни в систему, якщо змінюється законодавча база України.

IT-консалтинг

При виконанні консалтингових робіт фахівцями корпорації проводиться аналіз і діагностика існуючої управлінської системи, розробляються концепції та проекти вдосконалення систем управління, засновані на рішеннях «Галактики». Це сприяє суттєвому зниженню ризиків реалізації проектів з впровадження управлінських систем автоматизації.

Безпека

Замовникам надається повний комплекс послуг для проектування, впровадження та супроводу систем управління персональними даними, які повністю відповідають вимогам українського законодавства. Держслужбою спеціального зв'язку та захисту інформації після проведення експертизи системи підтверджена відповідність комплексу захисних засобів в програмному комплексі «Галактика ERP» всім необхідним вимогам з технічного захисту інформації.

"Галактика і ВНЗ"

«Галактика і ВНЗ» - спеціальна програма, розроблена для плідного практичного співробітництва корпорації «Галактика» з вищими навчальними закладами. Метою цієї програми є спільна підготовка фахівців, які володіють основами сучасних інформаційних управлінських технологій. Навчальні заклади-учасники проекту «Галактика і ВНЗ» оснащуються всіма необхідними інформаційними матеріалами та програмним забезпеченням для використання в побудові навчального макета, заснованого на системі Галактика ERP.

Доступно на: Російська

Поставте питання

 
Здравствуйте!

У Вас есть вопрос?

Наши специалисты
оперативно ответят Вам!

Задать вопрос

Return to Top ▲Return to Top ▲