Pages Navigation Menu
На главную На главную русской версии На главную украинской версии написать письмо

Автоматизированные системы управления, ERP системы, EAM, MRP II, BI, СЭД, управление ресурсами предприятий

Рішення для банків

Рішення для банків

Рішення для банківського сектора:

Електронний документообіг

Уніфіковані комунікації

Управління ресурсами - ERP

Рішення для банків створені на основі продуктів компаній: корпорація «Галактика», Cisco, IBM, Directum.

Навіщо це банку?

Інтегровані IT рішення, що поставляються корпорацією «Галактика», обслуговують бізнес-стратегії банків і стимулюють зростання, підвищують продуктивність, скорочують сукупні витрати, знижують ризики і дають конкурентну перевагу в Digital Banking.

Resheniya_bankam

Електронний документообіг

Автоматизація бізнес-процесів банку: ідентифікація клієнта, розгляд заявок на кредит, видача кредиту, реструктуризація, відкриття рахунку, врегулювання спірних транзакцій по кредитних картах тощо, а також електронний архів клієнтських справ, системи контролю виконання та ін.

Bank Task-tracking

Bank References

Уніфіковані комунікації

Уніфіковані комунікації (або як ще називають - спільна робота) - це всі корпоративні види спілкування, об'єднані в одну систему. Перш за все, це якісний відео конференцзв'язок, а також телефонія, електронна і голосова пошта, миттєві повідомлення. Навіщо банку уніфіковані комунікації? Щоб стерти кордони при віддаленому зв'язку і зробити спілкування простим, особистим, довірчим. Щоб клієнт банку міг без проблем поспілкуватися з будь-яким фахівцем (юристом, менеджером) незалежно від його територіального місцезнаходження так, якби вони сиділи в одній кімнаті.

Galaktika-Cisco4

Переваги уніфікованих комунікацій

Безпека

Завдяки єдиним налаштуванням безпеки і зручному адмініструванню забезпечується висока безпека системи комунікацій банку.

Висока технологічність

Банк, оснащений високотехнологічним обладнанням і програмним забезпеченням, має додаткові конкурентні переваги і отримає більше клієнтів.

Корпоративність

Чим більше банківська структура, тим складніше вибудувати зв'язки між підрозділами. І тільки завдяки ефективним корпоративним комунікаціям співробітники можуть продуктивно взаємодіяти.

Прискорення процесів

Коли в банку вибудувана система уніфікованих комунікацій, багато процесів йдуть значно швидше. Наприклад, використовуючи якісний відео конференцзв'язок, раду директорів або регіональних менеджерів можна організувати і провести за кілька годин, а не за кілька днів. При цьому більшість відряджень скасовується.

Доступність консультацій вузькопрофільних фахівців

Менеджер банку може швидко зв'язатися з вузькопрофільним фахівцем незалежно від його територіального місцезнаходження і отримати очну консультацію, в тому числі і в присутності клієнта. При цьому клієнт має можливість особисто поставити фахівцеві питання, що цікавлять його або прояснити нюанси.

Інтегроване рішення «Управління навчанням»

Нерідко клієнти банку зустрічаються з незнанням менеджерами банківських продуктів. Це призводить до негативу від клієнтів, втрати часу, відволікання високооплачуваних фахівців. Як уникнути цих проблем? Як підвищити швидкість виведення банківських продуктів на ринок? Як поліпшити якість підготовки співробітників при урізанні бюджету і скороченні штату? В основі вирішення цих питань лежить системний підхід до підготовки та атестації персоналу. Докладніше...

Інтегроване рішення «Управління нарадами»

Наради (переговори) є невід'ємною частиною процесу управління банківською структурою, в якому можуть бути задіяні практично всі підрозділи. Правильна організація нарад дозволяє своєчасно оповістити учасників наради про місце і час її проведення, ознайомити їх з порядком денним, визначити чіткі часові рамки наради, зафіксувати протокол і проконтролювати виконання доручень по ньому. Ефективність організації та проведення наради безпосередньо впливає на якість виконання прийнятих рішень. Докладніше...

Управління ресурсами - ERP

Система управління ресурсами Галактика ERP - це флагманський продукт корпорації «Галактика».

Галактика ERP - автоматизована система, що дозволяє в єдиному інформаційному просторі управляти господарською діяльністю банку. Основна мета автоматизованої системи: нормування, планування та оптимізація витрат банку на господарську діяльність, формування бюджетів.

Завдання банку, які можуть бути вирішені за допомогою ERP системи, представлені на схемі:

Bank ERP-system

Bank References

Замовте у нас презентацію рішень для банку:

Форма зворотнього зв'язку
  1. (обов'язково)
  2. (обов'язково)
  3. (обов'язково)
  4. (коректний e-mail)
  5. (обов'язково)
 

Доступно на: Російська

Поставте питання

 
Здравствуйте!

У Вас есть вопрос?

Наши специалисты
оперативно ответят Вам!

Задать вопрос

Return to Top ▲Return to Top ▲