Pages Navigation Menu
На главную На главную русской версии На главную украинской версии написать письмо

Автоматизированные системы управления, ERP системы, EAM, MRP II, BI, СЭД, управление ресурсами предприятий

Відгуки клієнтів

Відгуки клієнтів

«Розвиток Холдингової Компанії« АвтоКрАЗ », зростання виробничих показників підштовхнули нас до необхідності переходу на новий, більш ефективний рівень вирішення управлінських та облікових задач - впровадження комплексної автоматизації управління підприємством.

Холдингова Компанія «АвтоКрАЗ» провела конкурс на комплексну автоматизацію, в якому взяли участь 12 компаній інтеграторів. Ми віддали свою перевагу «Галактика ERP» з ряду причин, в тому числі, в силу переважного співвідношення ефективність / ціна ».
Сергій Сазонов,
Генеральний директор ХК «АвтоКрАЗ»

«За весь період експлуатації система Галактика ERP зарекомендувала себе як високонадійна система обробки інформації, що дозволяє вести ефективний облік, аналіз, планування роботи компанії. У нас ніколи не виникало проблем з системою Галактика ERP, які могли б призвести до втрати інформації або до зупинки роботи підприємства ».
Олександр Мельник,
Генеральний директор
Компанії "Фалбі"

«Результатом проекту автоматизації компанії стало підвищення ефективності управління ДП« Селдико »за рахунок створення сучасної корпоративної інформаційної системи підприємства, що дозволяє реалізувати єдину інтегровану інформаційну технологію автоматизації процесів реєстрації, обробки і представлення інформації».
Алан Водіка,
директор ДП «Селдико»
(Концерн «Louis Vuitton - Moet Hennessy»)

«Завдяки використанню системи Галактика ERP своєчасно формуються дані для підтримки прийняття управлінських рішень, оптимізовані роботи підрозділів логістики та збуту за рахунок оперативного забезпечення їх достовірною інформацією, тісно інтегровані між собою філіали і підрозділи компанії, значно скорочено час на отримання консолідованих звітів по всій групі компаній» .

Сергій Фурсов,
Генеральний директор
ТОВ «Пересечанский маслоекстракційний завод»

«Реалізація проекту «Електронний архів» дозволила компанії «МТС Україна» суттєво підвищити оперативність та зручність пошуку інформації, а також спростити і зробити безпомилковими бізнес-процеси, пов'язані зі зберіганням і роботою з паперовими документами. Роботи було виконано спеціалістами ТОВ «Корпорація «Галактика» якісно і в строк. Запроваджена система працює надійно, без збоїв і проблем».

Олексій Хрітоненко,
Начальник відділу розвитку BI
і портальних технологій «МТС Україна»

«Використання системи Галактика ERP дозволило забезпечити основний виробничий процес підприємства оперативним, бухгалтерським і податковим обліком, підвищити якість бухгалтерського обліку та обліку праці, збільшився контроль виконавської дисципліни».

Алла Фірсова,
Головний бухгалтер
ЮЖНІІГІПРОГАЗ

«Роботою з системою "Галактика ERP"  дуже задоволений. В першу чергу радує надійність: за сім років роботи жодного збою».

Олексій Павлов,
Директор рекламно-поліграфічного центру
"Доміно"

«Впровадження функціонала системи Галактика ERP дозволило підвищити якість обслуговування клієнтів шляхом збільшення швидкості обробки заявки покупців, відстеження стану виконання замовлення. Завдяки введенню системи в експлуатацію підвищилася ефективність управління складськими запасами: зросла оборотність продукції, збільшилася точність розрахунку залишків на складі, скоротився час, який витрачається на проведення інвентаризації».

Ірина Федорова,
Генеральний директор
ТОВ «Арсенал-Центр»

«Як показав час, прийняте рішення автоматизувати діяльність комбінату на базі системи Галактика ERP дозволило досягти поставленого керівництвом результату у встановлені терміни і з мінімальними витратами. Інтегрована система управління підприємством Галактика ERP - добротна, надійна система, готова до експлуатації, яка постійно розвивається і надає користувачам актуальні функціональні можливості. Враховуючи те, що система експлуатується на підприємстві не один рік, впровадження подальших модулів відбувається в стислі терміни і з мінімальними витратами».

Михайло Яконінов,
начальник відділу АСУП
ЗАТ «Запорізький залізорудний комбінат»

«Система при оперативній обробці інформації дозволяє своєчасно аналізувати дебіторську та кредиторську заборгованість по постачальниках і одержувачах. Це дуже важливий фактор. Якщо підприємство займається реалізацією готової продукції, ви щохвилини бачите залишки як грошові, так і матеріальні - по матцінностям складського обліку, всі розрахунки, пов'язані з платіжними документами, а також ви можете вести глибокий аналітичний облік».

Юсуф Гафаров,
Начальник інформаційно-обчислювального центру
ЗАТ «Бахчисарайський комбінат« Будіндустрія »

«Система Галактика ERP дозволяє шляхом налаштувань без програмування в широких межах змінювати функціонал. Абсолютно реально проводити доведення системи під потреби підприємства своїми силами, використовуючи консультації співробітників «Галактики».

Андрій Полянський,
Начальник відділу інформаційно-технічного забезпечення
ЗАТ "Вінницяпобутхім"

«Впровадження системи такого рівня як Галактика ERP дозволяє налаштувати не тільки процес обліку, але й створити єдину облікову політику і єдину бюджетну політику для компаній холдингу, оптимізувати бізнес-процеси і перетворити організаційно-юридичну структуру».

«Завдяки автоматичному розрахунку планової собівартості готової продукції ми здатні протягом декількох годин відреагувати на плановану зміну цін на сировину».
Оксана Косик,
Фінансовий директор
ТОВ «Бінат ЛТД»

«Система Галактика ERP надає всі необхідні функціональні можливості, необхідні для управління ресурсами виробничого підприємства з повним виробничим циклом. При цьому це єдина система, яка пропонується для середніх підприємств за спеціальними (зниженими) цінами, що робить її реально доступною для таких підприємств порівняно з подібними системами, наявними на ринку».

Олександр Моїсеєв,
Заступник директора
ТОВ "НВК-Східна Україна"

«Наші фахівці ознайомилися з декількома системами управління виробництвом. Проаналізувавши достоїнства і недоліки цих систем, ми зупинилися в своєму виборі на системі Галактика ERP, що має найбільшу кількість успішно впроваджених проектів в галузі машинобудування».

Олег Клещев,
Інженер з інформаційних технологій
НВФ "ІРКОМ-ЕКТ"

Доступно на: Російська

Поставте питання

 
Здравствуйте!

У Вас есть вопрос?

Наши специалисты
оперативно ответят Вам!

Задать вопрос

Return to Top ▲Return to Top ▲