Pages Navigation Menu
На главную На главную русской версии На главную украинской версии написать письмо

Автоматизированные системы управления, ERP системы, EAM, MRP II, BI, СЭД, управление ресурсами предприятий

Впровадження

Впровадження

У корпорації «Галактика» застосовуються перевірені досвідом і часом промислові технології виконання проекту автоматизації управління. Це дозволяє провести пуско-налагоджувальні роботи в короткі терміни, з фіксованим бюджетом і мінімальними для замовника ризиками.

Впровадження рішень корпорації «Галактика» проводиться в кілька етапів.

1. Формування робочої групи з впровадження. Рішення організаційних і технічних проблем, які можуть обмежити процес впровадження. Установка програмного забезпечення. Навчання «пілотної» групи користувачів.

2. Налаштування параметрів рішень і робочих місць користувачів. Конвертування даних з існуючих баз даних в базу даних рішень «Галактики». Визначення та надання прав доступу користувачів до функцій і даних. Визначення порядку архівування та супроводження бази даних системним адміністратором. Формування баз даних нормативно-довідкової інформації, вивірка НСІ та розробка методики її ведення. Реалізація моделей бізнес-процесів і функціональне тестування рішень. Налаштування звітних форм. Налагодження та доробка окремих компонентів рішень.

3. Дослідна експлуатація впроваджених рішень. Введення реальної інформації в бази даних. Розробка інструкцій з експлуатації на кожне функціональне робоче місце. Аналіз результатів дослідної експлуатації. Введення рішень в промислову експлуатацію.

Впровадження рішень «Галактики» може проводитися самостійно фахівцями підприємства-замовника за консультаційної підтримки спеціалістів корпорації або її регіональних партнерів. Однак безпосередня участь у впровадженні фахівців «Галактики» або її партнерських фірм, що мають високу кваліфікацію і значний досвід, дозволяє значно скоротити терміни впровадження, мінімізувати ресурси на виконання проекту автоматизації.

При самостійному запуску проекту автоматизації (або впровадженні із залученням сторонніх консультантів) підприємство з метою оцінки результатів може замовити у корпорації «Галактика» проведення аудиту впровадження IT-систем, що включає в себе:

• перевірку відповідності функціональності бізнес-цілям;

• формування технічного завдання відповідно до потреб клієнта;

• проведення приймально-здавальних випробувань;

• передачу клієнту системної документації та методичних матеріалів для користувачів;

• навчання користувачів;

• розробку процедур внесення змін та їх документування;

• адекватність наданої ІТ підтримки і послуг сторонніх консультантів;

• резервне копіювання інформації та забезпечення безперервності бізнесу / відновлення даних після збоїв.

Доступно на: Російська

Поставте питання

 
Здравствуйте!

У Вас есть вопрос?

Наши специалисты
оперативно ответят Вам!

Задать вопрос

Return to Top ▲Return to Top ▲