Навігаційне меню по сторінкам
На главную На главную русской версии На главную украинской версии написать письмо

Автоматизоване управління ремонтами обладнання, EAM, управління ТОіР

Акт на передачу об’єктів в ремонт

Акт на передачу об’єктів в ремонт

Акти на передачу об'єктів в ремонт призначені для відображення в системі «Галактика ЕАМ» факту передачі виробничого обладнання з метою проведення ремонтних робіт або технічного обслуговування власними силами.

При виборі пунктів головного меню Роботи ⇒ Акти передачі ⇒ Акт на передачу об'єкта в ремонт відкривається таблична екранна форма, в якій по кожному запису відображаються дані: Піктограма, Номер, Дата документа, Стан, Об'єкт ремонту, Вид роботи, Графік робіт, Дефектна відомість:

APR-1

Вікно редагування Акта на передачу об'єкта в ремонт складається з двох панелей: верхньої і нижньої (на скріншоті виділені кольоровими рамками):

APR-2

Верхня панель містить такі поля: Номер, Дата документа, Стан, Графік робіт, Дефектна відомість, Об'єкт ремонту, Вид роботи, Перевести ОР в тех. стан, Зупинено на ремонт, Прийнято на ремонт, Найменування.

При виборі значень в полях Графік робіт або Дефектна відомість автоматично заповнюються поля Об'єкт ремонту і Вид роботи, після чого дані поля закриваються для редагування.

У табличній формі та у вікні редагування Актів на передачу об'єктів в ремонт на панелі інструментів розташована функція Встановити стан, при виборі якої відкривається список станів:

APR-3

Якщо встановити стан Виконано в картці об'єкта ремонту, тоді змінюється значення поля Тех. стан відповідно до встановленого значення в Акті на передачу об'єкта в ремонт. У Журналі технічних станів з'являється новий запис.

Нижня панель містить дві вкладки: Документи (для прикріплення електронних документів), Примітки (для введення тексту з клавіатури).

На панелі інструментів вкладки Документи в нижній частині Вікна редагування Акта на передачу об'єкта в ремонт розташована функція для попереднього перегляду прикріплених файлів:

APR-4

При виборі значення З попереднім переглядом відкривається додаткова панель із зображенням прикріпленого документа:

APR-5

Доступно на: Російська