Навігаційне меню по сторінкам
На главную На главную русской версии На главную украинской версии написать письмо

Автоматизоване управління ремонтами обладнання, EAM, управління ТОіР

Дефектні відомості

Дефектні відомості

Дефектні відомості формуються на певні об'єкти для виявлення обсягів і термінів виконання ремонтних робіт, необхідної кількості матеріальних ресурсів, робочого персоналу, інструменту та ремонтної техніки. Дефектна відомість є підставою для розрахунку вартості витрат на ремонтні роботи та розрахунку фактичної потреби в матеріалах і запчастинах.

При виборі пунктів головного меню: Планування робіт ⇒ Дефектні відомості викликається таблична екранна форма з даними: Піктограма, Номер, Дата документа, Початок план, Закінчення план, Вищестоящий (об'єкт ремонту), Вид роботи, Категорія робіт, Номер об'єкта, Об'єкт ремонту, Підрозділ , Замовник, Виконавець, Куратор, Спосіб виконання, Сума до оплати, Валюта:

DV-01

Дефектні відомості можуть формуватися автоматично при розрахунку графіка ремонтів, якщо в параметрах розрахунку графіка активізована функція Формувати дефектні відомості.

Вікно редагування дефектної відомості складається з багатопанельних вкладок. Тобто кожна вкладка містить різну кількість панелей в залежності від її призначення:

DV-02

У табличній формі та вікні редагування на панелі інструментів у меню Дії доступні функції для виконання безлічі операцій, пов'язаних з дефектної відомістю:

DV-03

При виконанні функції Додати типову роботу автоматично створюється дефектна відомість за обраною з переліку Типовою роботою, при цьому всі дані з картки типової роботи переносяться у відповідні поля дефектної відомості з можливістю коригування.

DV-04

При виконанні функції Додати типову операцію в Дефектну відомість копіюються дані з Типової операції, при цьому доповнюючи наявні роботи на вкладці Операції з можливістю коригування.

При виконанні функції Перерахувати вартість трудовитрат персоналу відбувається перерахунок вартості трудовитрат для поточної відомості або помічених в табличній формі дефектних відомостей щодо тарифів на оплату праці, зазначеним на задану дату. Разом з перерахунком вартості трудовитрат персоналу здійснюється перерахунок вартості операцій і обраних для перерахунку дефектних відомостей:

DV-05

При виконанні функції Створити власний акт створюється акт виконаних ремонтних робіт власними силами. Дані в акт переносяться з дефектної відомості.

При виконанні функції Створити підрядний акт виконаних робіт створюється акт виконаних ремонтних робіт силами підрядника. Дані в акт переносяться з дефектної відомості.

При виконанні функції Створити роботу по дефектній відомості створюється документ в Журналі робіт, дані в ньому заповнюються з дефектної відомості.

При виконанні функції Створити графік робіт по дефектній відомості в Графіку ремонтних робіт створюються нові записи по кожній з відомостей, визначених для виконання функції. Новий запис у графіку робіт не створюється, якщо по виділеній дефектної відомості вже створювався запис у графіку робіт.

У табличній формі та вікні редагування на панелі інструментів у меню Панелі доступні функції, що відкривають додаткові панелі з даними, пов'язаними з дефектною відомостю. Можливе групування, фільтрація та деталізація (дані за поточним записом) дефектних відомостей:

DV-06

Відповідно до встановлених значень системних налаштувань виконується формування даних в дефектних відомостях:

DV-07

Доступно на: Російська