Навігаційне меню по сторінкам
На главную На главную русской версии На главную украинской версии написать письмо

Автоматизоване управління ремонтами обладнання, EAM, управління ТОіР

Планувальник

Планувальник

Планувальник в системі Галактика EAM - це візуальний режим відображення графіка ремонтних робіт. В даному режимі відображення дуже зручно проглядаються записи планових ремонтів по об'єктах за певний період часу в автоматично розрахованих графіках ремонтів. За необхідностю планові ремонти в графіку робіт можна редагувати. У режимі Планувальник можна створювати записи в графіку ремонтів вручну.

При виборі пунктів головного меню: Планування робіт ⇒ Планувальник відкривається діаграма планових робіт у графіку ремонтів по об'єктах за встановлений на панелі інструментів період. Для зручності візуального сприйняття записи графіка ремонтів відображаються різними кольорами за видами ремонту:

P-1

Налаштування кольору для певного виду роботи виконується в каталозі видів робіт: Каталоги ⇒ Планування ⇒ Види робіт.
На панелі інструментів Планувальника в меню Панелі відкриваються функції для виклику додаткових панелей:

P-2

Графік ремонтів може відображатися в двох періодах: Місячний графік і Річний графік.
Для зміни періоду відображення (Місяць, Рік) на панелі інструментів розташована функція Місячний графік:

P-3

При виконанні функції відкривається список, що випадає з найменуваннями місяців і можливістю вибору необхідного значення. Так само можна змінити рік:

P-4

Повторне виконання функції Місячний графік перемикає режим відображення на Річний графік.

У Планувальнику є можливість змінювати планові дати виконання ремонту або період (місяць, рік) його виконання шляхом "розтягування" і "перетягування" планових ремонтів мишкою.

Вікно редагування Позиції в Планувальнику складається з двох панелей: верхньої і нижньої (на скріншоті виділені кольоровими рамками):

P-5

Верхня панель містить такі поля: Код, Стан, Вид графіка (плановий, позаплановий), Ремонтна програма, Об'єкт ремонту, Типова робота, Норма тривалості, Одиниця виміру, Початок [план], Закінчення [план], Тривалість [план], Початок [ факт], Закінчення [факт], Тривалість [факт], Робочих годин у добі, оцінка (оцінка виконання якості роботи), Причина виконання роботи, Спосіб виконання, Вид роботи, Виконавець, Куратор, Використовувати в розрахунках / Категорія рем. складності (використовується при обчисленні поля Трудовитрати), Норма трудовитрат, Трудовитрати.

Нижня панель містить розділ Описання, призначений для введення додаткових даних з клавіатури.
У Планувальнику на панелі інструментів в розділі Дії доступні функції: Створити дефектну відомість і Створити журнал робіт:

P-6

При виконанні даних функцій автоматично формуються нові Дефектні відомості і Журнали робіт.

Дані з Планувальника автоматично переносяться до карток об'єктів ремонту (розділ Планові роботи):

P-7

Доступно на: Російська