Pages Navigation Menu
На главную На главную русской версии На главную украинской версии написать письмо

Автоматизированные системы управления, ERP системы, EAM, MRP II, BI, СЭД, управление ресурсами предприятий

Вакансії – робота

Відкрита вакансія: Розробник програмного забезпечення (Directum)

Відкрита вакансія: Менеджер з продажу IT-рішень

Динамічно розвиваючись, корпорація «Галактика» зацікавлена ​​у залученні нових співробітників. Компанія має всі можливості для надання цікавої, перспективної і стабільної роботи як досвідченим професіоналам, так і фахівцям-початківцям.

Корпорація «Галактика» - це:

Стабільний бізнес. «Галактика» - один з визнаних лідерів на ринку програмного забезпечення СНД. Ми розробляємо високотехнологічні продукти, що користуються попитом на ринку бізнес-додатків. Наші рішення використовують підприємства практично всіх галузей економіки. Це гарантує корпорації стійкість, яка не залежить від кон'юнктури ринку. А нашим співробітникам це забезпечує стабільність і конкурентну заробітну плату.

Комфортна робота. Найцінніший актив в нашій компанії - це люди. Колектив - наше все! Ми цінуємо кожного нашого співробітника і надаємо кращі умови для комфортної роботи. У нас світло і затишно, робочі місця обладнані новою технікою, ми заохочуємо ініціативу та креативний підхід до завдань. А ще у нас вітаються спрага до нових знань, саморозвиток, заняття спортом і творчий підхід до корпоративного дозвілля.

Кар'єрні перспективи. Практично всі керівники відділів та топ-менеджери «Галактики» починали як рядові співробітники. Ми помічаємо успіхи наших спеціалістів і намагаємося їх заохочувати. Кожен наш працівник має шанс на підвищення.

Професійний ріст. У корпорації «Галактика» багато ділянок роботи - кожен фахівець самостійно вибирає той, що збігається з його професійними інтересами. Наші фахівці здійснюють проекти в різних галузях економіки, отримуючи при цьому багатий досвід, розуміння бізнес-процесів і галузевих нюансів. Робота в корпорації «Галактика» дозволяє стати фахівцем екстра-класу.

Ви можете надіслати нам своє резюме за адресою: personal@galaktika.ua

Доступно на: Російська

Поставте питання

 
Здравствуйте!

У Вас есть вопрос?

Наши специалисты
оперативно ответят Вам!

Задать вопрос

Return to Top ▲Return to Top ▲