Pages Navigation Menu
На главную На главную русской версии На главную украинской версии написать письмо

Автоматизированные системы управления, ERP системы, EAM, MRP II, BI, СЭД, управление ресурсами предприятий

Інтегроване рішення «Управління навчанням»

Інтегроване рішення «Управління навчанням»

Бізнес-рішення «Управління навчанням» розширює масштаб і ефективність тренінгів та навчальних програм, підвищуючи тим самим рівень обслуговування клієнтів.

Ви отримуєте можливість донести інформацію про нові продукти до будь-якого сегменту банківської структури за кілька днів, а не тижнів або місяців, а також прискорити процес навчання нових співробітників завдяки спільній роботі в режимі реального часу.

Основні задачі

Рішення дозволяє автоматизувати процес навчання від його планування до отримання звітності за результатами атестації фахівців.

Для візуалізації навчальних заходів використовується календар з розкладом занять.

Рішення дає можливість аналізувати ефективність навчальних програм з накопиченої статистики; можливість швидкого навчання та введення в роботу нових фахівців. Ви можете пропонувати і контролювати проходження співробітниками самостійного навчання у зручний для них час, зберігаючи при цьому максимальну продуктивність їх праці.

Дотримання та контроль процедур управління навчанням забезпечує: використання форм і шаблонів розпорядчих документів; підготовка та узгодження документів, необхідних для старту навчального курсу з використанням маршрутів відповідно до регламентів; оповіщення учасників, керівництва та інших зацікавлених осіб про плани навчання та склад учасників, а також контроль фаз всього навчального процесу.Galaktika-Cisco7
Ви зможете створити захоплюючі інтерактивні курси та підвищити ефективність навчання за допомогою мультимедійних засобів, засобів спільної роботи та засобів оцінювання. Тренери можуть одночасно використовувати відео високої чіткості, технології обробки звуку та системи обміну контентом для організації стимулюючих курсів навчання, демонстрацій та заходів.

Чати і структуровані відповіді на питання допоможуть забезпечити ефективну спільну роботу в групі в рамках окремого сеансу і налагодити взаємодію між учасниками дискусії.

Рішення містить інструменти контролю якості й ефективності навчання: оповіщення про наближення термінів завершення фаз навчального процесу та контроль дотримання термінів і відвідувань. Крім того, викладачі та менеджери отримують можливість визначити ефективність навчання і рівень підготовки окремих слухачів за допомогою засобів для анкетування, тестування, виставлення оцінок, підсумкової звітності, рейтингового аналізу.

Рішення підтримує ведення архіву навчальних матеріалів: класифікація, забезпечення спільної роботи, розмежування прав доступу, контроль життєвого циклу документа і кожної його версії (проект, діючий, застарілий). Ви отримуєте можливість використовувати цифрову бібліотеку записаних матеріалів курсів для подальшого доступу на вимогу.Galaktika-Cisco6Інтегроване рішення «Управління навчанням» гарантує надійність захисту конфіденційної інформації до, під час і після спільної роботи в режимі реального часу.

Бізнес-ефект

У рішенні «Управління навчанням» всі навчальні матеріали зберігаються в електронному вигляді, їх підготовка не вимагає витрат на папір.

Для участі у навчальних заходах не потрібні відрядження, що істотно зменшує витрати на навчання.

Скорочуються витрати часу на організацію, оповіщення та проведення курсів та тренінгів.

Рішення базується на продуктах: Cisco Telepresence, Cisco Collaboration.

Доступно на: Російська

Поставте питання

 
Здравствуйте!

У Вас есть вопрос?

Наши специалисты
оперативно ответят Вам!

Задать вопрос

Return to Top ▲Return to Top ▲