Pages Navigation Menu
На главную На главную русской версии На главную украинской версии написать письмо

Автоматизированные системы управления, ERP системы, EAM, MRP II, BI, СЭД, управление ресурсами предприятий

Рішення для провідних галузей економіки

Рішення для провідних галузей економіки
  • Машинобудування - для підприємств машинобудування, приладобудування, авіабудування, суднобудування; підтримка основних завдань управління виробництвом і інструмент формування збалансованої по ресурсами виробничої програми з урахуванням багатьох факторів і нормативів.
  •     Освіта - для навчальних закладів вищої та середньої професійної освіти; управління навчальним процесом і фінансово-господарською діяльністю.
  •     Будівництво - для комплексного управління компанією будівельної сфери та будівельними проектами; підтримка специфіки бізнес-процесів інвестиційно-будівельної діяльності (інвестора, девелопера, замовника, генерального підрядника).
  •     Транспорт - для транспортних компаній і підприємств інших галузей, що мають транспортні підрозділи; реалізація в єдиному інформаційному просторі комплексу задач управління транспортом.
  •     Харчова промисловість - для підприємств харчової промисловості, агропромислового комплексу; підтримка особливостей управління та обліку в галузі, формування виробничої програми та контроль її виконання, управління всіма основними ресурсами підприємства.
  •     Нафтогазовий комплекс - для підприємств нафтопродуктозабезпечення, нафтогазовидобувних, нафтопереробних підприємств; підтримка типових і специфічних для галузі завдань.

Доступно на: Російська

Поставте питання

 
Здравствуйте!

У Вас есть вопрос?

Наши специалисты
оперативно ответят Вам!

Задать вопрос

Return to Top ▲Return to Top ▲