Pages Navigation Menu
На главную На главную русской версии На главную украинской версии написать письмо

Автоматизированные системы управления, ERP системы, EAM, MRP II, BI, СЭД, управление ресурсами предприятий

Управління персоналом (HRM)

Управління персоналом (HRM)

Продукт Галактика Управління персоналом належить до продуктів класу HRM - Human Recourse Management (управління людськими ресурсами). Крім того, продуктом підтримується управлінська концепція HCM - Human Capital Management (управління людським капіталом) - це коли кадри вважаються активом, який підприємство може ефективно застосовувати для реалізації своїх ключових завдань.

Продукт включає в себе модулі (компоненти), призначені для автоматизації завдань, пов'язаних з обліком кадрів, обліком робочого часу і нарахуванням оплати праці персоналу.

Склад модулів продукту:

  • Управління персоналом
  • Заробітна плата
  • Тебельний облік

Галактика Управління персоналом - це рішення, яке адресоване підприємствам з різними формами власності, що належать до різних галузей, які мають ієрархічну або більш складну структуру (холдинги) , що володіють або не володіють філіями, дилерською мережею та ін. Продукт може бути інтегрований з модулями системи Галактика ERP або з будь-якої іншої облікової або ERP сістемой .

Продукт реалізує всі завдання характерні для рішень HRM і HCM класу з урахуванням вимог українського законодавства та загальноприйнятої практики управління кадрами. Галактика Управління персоналом допомагає менеджменту компанії вирішувати основні питання, які стосуються HRM:

  • планувати і управляти пошуком персоналу, а також його адаптацією, постійно відслідковувати поточний стан справ за наявними вакансіями;
  • оцінювати результати діяльності управлінців середньої ланки, контролювати продуктивність роботи співробітників організації;
  • планувати підвищення кваліфікації менеджерів і підготовку керівного складу, зменшуючи ризик втратити цінні для підприємства кадри.

Призначення системи

Галактика Управління персоналом (HumanResourceManagement, HumanCapitalManagement) дозволяє ефективно управляти людськими ресурсами підприємства. Система володіє широким функціоналом для вирішення кадрових завдань, з якими мають справу топ- менеджмент організації, директор з персоналу, начальники відділів, кадровики і бухгалтера.

HRM-система Галактика Управління персоналом надає керівництву компанії оперативну інформацію щодо структури організації, штатного розкладу, вакансій і відомостей про співробітників, включаючи будь-які питання, пов'язані з оплатою їхньої праці.

Доступно на: Російська

Поставте питання

 
Здравствуйте!

У Вас есть вопрос?

Наши специалисты
оперативно ответят Вам!

Задать вопрос

Return to Top ▲Return to Top ▲