Pages Navigation Menu
На главную На главную русской версии На главную украинской версии написать письмо

Автоматизированные системы управления, ERP системы, EAM, MRP II, BI, СЭД, управление ресурсами предприятий

Управління підприємством (ERP)

Управління підприємством (ERP)

Галактика ERP - система управління підприємством, яка закриває всі основні операційні та управлінські завдання і надає менеджерам різного рівня точну і своєчасну інформацію для прийняття стратегічних і тактичних управлінських рішень.

Система Галактика ERP - це повномасштабна управлінська інформаційна система. За своїми функціональними можливостями і повноті реалізації процесів планування Галактика ERP є унікальною і не має аналогів серед вітчизняних ІТ-розробок. Відмінністю від західних систем є відсутність надлишкового функціоналу.

Автоматизована система Галактика ERP була спеціально розроблена для використання в умовах вітчизняної економіки з урахуванням нашого слов'янського менталітету і усталених традицій ведення бізнесу, а також притаманними нам перманентними змінами законодавства. У силу цих причин Галактика ERP - високоефективний інструмент побудови системи управління на підприємстві незалежно від злетів і падінь економіки та змін внутрішньої політики компанії.

Скачать наявні матеріали стосовно Галактика ERP  
 
 
Система управління підприємством Галактика ERP складається з різних програмних модулів, які можна підбирати індивідуально, залежно від потреб і технічних можливостей підприємства. Кожен модуль відповідає за автоматизацію конкретних профільних завдань. Завдяки цьому замовники можуть придбати тільки дійсно необхідний їм функціонал, не переплачуючи за ті компоненти системи, якими підприємство не збирається користуватися. Надалі при укрупненні бізнесу та розширення функціоналу системи, а також при зростанні числа користувачів висока продуктивність ERP системи зберігається.

Завдяки великому практичному досвіду фахівців корпорації кожне нове впровадження ERP системи проходить в короткі терміни, з наперед визначеним бюджетом і мінімальними ризиками з боку підприємства. Таким чином, інвестиції підприємств в IT сферу окуповуються порівняно швидко.

Що автоматизує система управління підприємством Галактика ERP:

 • Управлінський облік, фінансове планування (автоматизація бюджетування, платіжний календар, фінансовий аналіз)
 • Планування і управління виробництвом (автоматизований розрахунок собівартості, виробнича логістика, управління замовленнями, специфікації виробів, об'ємно-календарне виробниче планування, матеріально-технічне забезпечення)
 • Управління персоналом і кадровою політикою (заробітна плата, персонал, табельний облік)
  Бухгалтерський і податковий облік (побудова звітності для податкових органів і державних служб, автоматизація бухгалтерського обліку, автоматизація податкового обліку)
 • Складський облік, управління логістикою (управління постачанням і збутом, склад, управління договорами, розрахунки з постачальниками і одержувачами, цільової облік запасів)
 • Спеціальні рішення:
  • Облік ремонтів
  • Роздрібна торгівля
  • Сервісне обслуговування
  • Управління транспортом
  • Облік нерухомості
  • Корпоративне виробниче планування
  • Управління якістю

Основні «плюси» ERP системи Галактика:

 • Захист конфіденційної інформації від несанкціонованого доступу
 • Підтримка українських національних стандартів бухгалтерського обліку (НСБО) та міжнародних стандартів фінансової звітності (автоматизація МСФЗ)
 • Гнучка настроюваність системи під ті чи інші умови бізнесу
 • Відповідність стандарту MRP-II (планування виробничих ресурсів) - це система оперативного та фінансового планування, що забезпечує наявність матеріалів для виробництва в потрібний час і в необхідній кількості
 • Можливість інтеграції з будь-яким ПЗ сторонніх розробників
 • Легка настройка створення звітів різного змісту, структури і формату
 • Організація віддаленого доступу до системи, включаючи використання каналів зв'язку з низькою пропускною здатністю
 • Відкритість системи

Завдяки великому практичному досвіду фахівців корпорації кожне нове впровадження ERP системи здійснюється в короткі терміни, з наперед визначеним бюджетом. Таким чином, інвестиції підприємств в IT сферу окупаються порівняно швидко.

Система повністю відповідає вимогам українського законодавства в частині ведення бухгалтерського, податкового обліку та формування необхідної звітності.

За 18 років роботи в Україні систему придбало більше 200 підприємств різних галузей.

У структуру українського офісу корпорації «Галактика» входить служба технічної підтримки, яка на постійній основі проводить моніторинг зміни законодавства та законопроектів, забезпечує вихід і надання оновлень до системи в регламентовані терміни.

Розвиток та доопрацювання системи здійснюється централізовано Управлінням розробки корпорації «Галактика». Це означає, що замовник отримує ПЗ та послуги з перших рук, від розробника!

Система Галактика ERP підтримує ведення обліку в 4-х контекстах: бухгалтерський (згідно НСБО), податковий, управлінський і згідно з МСФЗ.

Український офіс корпорації «Галактика» має сертифікованих фахівців, що мають досвід практичної реалізації вимог МСФЗ в системі «Галактика ERP».

Система «Галактика ERP» володіє широкою функціональністю і відпрацьованими бізнес-процесами. Для клієнта це означає високу готовність рішення до експлуатації, зняття ризиків і витрат, пов'язаних з необхідністю розробки унікальної конфігурації і її підтримки.

Адаптація системи під вимоги клієнта здійснюється шляхом встановлення необхідних налаштувань, замість програмування.

Подивитися, хто в Україні працює на "Галактика ERP"... 
 

Скачать наявні матеріали стосовно Галактика ERP 
 
 

ERP - скорочено від Enterprise Resource Planning (Планування ресурсів підприємства).

ERP система - це програмне забезпечення для управління підприємством, яке дозволяє компанії використовувати систему інтегрованих програм для управління бізнесом. ERP система інтегрує всі аспекти операційної діяльності підприємства, у тому числі планування продукту, постачання, облік, виробничі процеси, продажі і маркетинг.

Доступно на: Російська

Поставте питання

 
Здравствуйте!

У Вас есть вопрос?

Наши специалисты
оперативно ответят Вам!

Задать вопрос

Return to Top ▲Return to Top ▲