Pages Navigation Menu
На главную На главную русской версии На главную украинской версии написать письмо

Автоматизированные системы управления, ERP системы, EAM, MRP II, BI, СЭД, управление ресурсами предприятий

Харчова промисловість

Харчова промисловість

Рішення Галактика Харчова промисловість для автоматизації підприємств харчової промисловості враховує особливості бухгалтерського обліку в галузі, вирішує завдання постачання, збуту, дозволяє формувати виробничу програму і контролювати її виконання. Як правило, в першу чергу більшість підприємств впроваджує засоби автоматизації бухгалтерського та оперативного обліку, що відразу ж підвищує його оперативність і аналітичність.

Рішення «Галактика Харчова промисловість» є основою єдиного інформаційного простору підприємства і охоплює всю організаційну структуру підприємства харчової промисловості, надаючи кожному учаснику бізнесу зручний інструмент та ефективні важелі управління:

Генеральний директор отримує повну та актуальну інформацію про роботу підприємства, що дозволяє ефективніше управляти бізнесом.

Фінансовий директор має інструменти планування та аналізу стану підприємства, зручні засоби фінансового управління, отримує можливість ефективного проведення податкового планування та побудови звітності в різних стандартах (у тому числі і GAAP), мінімізації дебіторської заборгованості.

Головний інженер ефективно планує завантаження устаткування, автоматично формує плани проведення ремонтів устаткування і санобробки, а також отримує засоби планування споживаних ресурсів з підтримкою необхідних складських запасів.

Директор з економіки отримує інструмент планування господарської діяльності, аналізу результатів виконання бюджету підприємства, апарат оперативного коректування і динамічного перерахунку планів, засоби моніторингу собівартості продукції і розрахунку витрат за декількома методиками (standard costing, direct costing) з використанням різних автоматично формованих баз розподілу накладних витрат.

Директор з виробництва може планувати виробничу програму, формувати змінні завдання, враховувати расходуемое сировину, а також мати розширені можливості врахування якісних характеристик заміни в рецептурах, інструменти формування виробничих звітів та обліку міжцехових послуг.

Директор з якості отримує засоби ведення наскрізного партійного обліку. У спеціалізованому модулі «Управління якістю» реалізовані можливості щодо формування тестів якості, реєстрація результатів контролю якості, визначення статусів і сортів партій сировини і продукції, друк сертифікатів якості, а також аналіз зібраної інформації, реєстрації та обліку в розрізі поставок і партій сертифікатів якості, даних лабораторного аналізу і т.д.

Головний бухгалтер має можливість будувати багатопланову систему ведення бухгалтерії, інструментарій для управління податковими платежами та формування звітності перед інвесторами. В системі Галактика ERP передбачений автоматичний розрахунок фактичної собівартості за різними методиками, облік незавершеного виробництва, апарат аудиторських перевірок, а також інструмент формування довільних звітів.

Керівник постачання знаходить потужний інструмент ведення прямих, давальницьких та інших договорів, управління територіально-віддаленими складами, використання електронних ваг, засоби планування постачанням, ведення бази рекламацій та вирішення спорів.

Керівник збуту за рахунок контролю разових і довгострокових рамкових контрактів організовує засобами галузевого рішення швидке обслуговування клієнтів, оперативно перевіряючи заборгованість і використовуючи сучасні засоби автоматизації: електронні ваги, штрихове кодування тощо Управління збутовими мережами може проводитися за допомогою рішення, пропонованого корпорацією для підприємств торгівлі.

Керівник IT-відділу, маючи зручні засоби адміністрування, можливість простого та ефективного сполучення з іншими системами автоматизації, в тому числі і власними розробками отримує впевненість у завтрашньому дні. Модульність, мультиплатформеність і масштабованість системи дозволить гнучко змінювати її використання при зміні бізнесу.

Функціональність

Рішення "Галактика Харчова промисловість" дозволяє:

 • Формувати плани і бюджети збуту, виробничу програму, план постачання і відстежувати їх виконання за принципом «точно в строк» ​​(JIT). Оптимізувати платіжний баланс підприємства.
 • Враховувати особливості сировини, коригувати рецептурні журнали, формувати виробничі звіти, контролювати незавершене виробництво.
 • Планувати собівартість продукції по складних багатоетапним технологічним процесам.
 • Здійснювати моніторинг фактичних витрат за різними методиками. Проводити аналіз з використанням різних баз розподілу накладних витрат.
 • Збільшити оборотність коштів, вести інтенсивну цілодобову відвантаження, автоматично контролюючи заборгованість клієнтів.
 • Вести бухгалтерський і податковий облік, а також облік в міжнародних стандартах GAAP, ISA та інших для західних інвесторів. Оптимізувати оподаткування.
 • Забезпечити «прозорість» руху матеріальних і фінансових ресурсів, захистити від несанкціонованого відведення грошових коштів, сировини і готової продукції.

За допомогою рішення "Галактика Харчова промисловість" забезпечується:

 • моделювання технологій виробництва продукції, автоматизоване формування рецептур;
 • підтримка характеристик якості сировини та ДП при розрахунку виробничої програми: вологість, сортність, жирність, кислотність та ін .;
 • стиковка з автоматизованими системами управління технологічними процесами;
 • управління якістю продукції;
 • оптимізація програми виробництва з урахуванням виробничих потужностей;
 • контроль термінів придатності сировини і готової продукції;
 • управління транспортом та реалізація схем «центрозавозом»;
 • контроль звернення тари;
 • можливість формування галузевої звітності;
 • стиковка з автоматизованими системами «мобільної дистрибуції»;
 • створення територіально-розподілених виробництв і мереж дистрибуції.

Результати впровадження

Сьогодні жоден керівник не поспішає впроваджувати нові інформаційні технології без ретельного аналізу визначення їх економічної ефективності та доцільності. Аналіз статистики по раніше автоматизованим корпорацією «Галактика» підприємствам показує наступні результати:

 • середній відсоток зниження рівня умовно-постійних витрат зазвичай не менше 5%;
 • скорочення терміну оборотності оборотних коштів може досягати 12%;
 • рівень неліквідних запасів на складі зазвичай вдається знизити на 10-12%;
 • загальне зниження витрат (за досвідом проектів корпорації "Галактика") може скласти до 15% річного обороту підприємства.

Доступно на: Російська

Поставте питання

 
Здравствуйте!

У Вас есть вопрос?

Наши специалисты
оперативно ответят Вам!

Задать вопрос

Return to Top ▲Return to Top ▲